Orijinal Takı ve Toka Çeşitleri

.
Takı ve Tokada Birbirinden Farklı Orijinal Tasarımlar

Takı ile uğraşmak, insanın tamamen hayal gücü ile alakalı bir yetenek olduğunu düşünenlerdenim.   Hepimiz bir takı kursuna gidip, ufak tefek çalışmalar yapmaya çalışmışızdır. Bu kurslardan zevk alan kişiler ise kendilerini geliştirip bu durumu epey ilerletmişlerdir. Fakat o kadar hayal gücünü zorlayan takılar ve aksesuarlar vardır ki bunları yapmak çokta kolay olmamaktadır. Tek yapabileceğimiz şey ise aklımızdan geçirdiğimiz, boynumuzda, kulağımızda, parmağımızda görmek istediğimiz herşeyi takıda tasarlayabilir ve uygulatabiliriz. Bizler bu farklı tasarımları yapamasakta hayal gücümüzün eseri olan bu takıları altın, gümüş veya taşlardan kuyum atölyesine yaptırabiliriz.

Bu yazımda da gerçekten benim bile aklıma gelmeyecek, orijinal takı modellerinin sınırlarını zorlayacak türden olan, birbirinden çok farklı ve güzel bir kaç takı ve toka modelini sizlerle paylaşmak istedim. Bu tasarımları inanılmaz beğendim. Sizlerde gördükten sonra eminim ” bu kadarına da pes” diyeceksiniz. Bence bu aksesuarlar, kolay kolay hiç kimsede görülemeyecek özel tasarımlardır.
Farklı, kimsede olmayan aksesuarlar kullanmayı seviyorsanız bu modeller tam da size göre. Sizlerde bu takılarla birlikte hayal gücünüzü istediğiniz herşeyde biraz daha zorlamaya başlayabilirsiniz.  Unutmayın, hayal gücümüzü dilediğimiz gibi tasarlayıp kullanmak bizlerin elinde…
 

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.