Örgüden Kitap Ayraçları

Örgüden Kitap Ayraçları

.

Örgüden Kitap AyraçlarıÖrgü örmek, çok keyifli, stres atmaya yardımcı güzel bir hobidir. Bir şeyi örmeye başladığınızda motif büyüdükçe, bitirme hevesiniz daha çok artar. Örgünüzü tamamladıktan sonra ise, bir şeyler üretmiş olmanın hazzını yaşarsınız.

Örgü örerek farklı tasarımlar ortaya çıkarmak, tasarım alanında vizyonunuzu genişletecektir. Artık daha farklı parçalar örmeye başlayacak, sıradan bir kullanım amacı olan parçaları daha farklı yerlerde kullanılmak üzere tasarlayacaksınız.

Zevkinize uygun renklerde yünler tercih ederek neler üretebileceğinizi bir düşünün!

Çanta, cüzdan, oyuncak, motif, şişe veya damacana kılıfı, ağaçlar için aksesuar, saksılar için kılıf, küpe, bileklik, toka vb. Aklınıza gelebilecek her türlü parçayı örgü ile tasarlayabilirsiniz.

Bu blog yazımda da sizlere fikir olması açısından farklı bir tasarıma yer vermek istedim. Örgüden Kitap Ayraçları…

Örgüden Kitap Ayraçları

Bugün örgüden farklı bir çalışma yapmak ister misiniz? O zaman yazımı okumaya devam edin!

Önceki yazılarımda sizlerle örgü ile yapılmış bir çok farklı tasarım paylaşmıştım. Bugün de birbirinden farklı kitap ayraçlarına yer vermek istiyorum.

Bence bu örnekler hayal gücünün örgüde kullanılmasının sınır tanımadığı güzel örneklerin devamı.

Bu kitap ayraçlarını yapabilmek için tığ ile örmeyi bilmeniz yeterli. Orta kalınlıkta iplik ile dilediğiniz motifi örerek kitap ayraçlarınızı yapabilirsiniz. Bu arada tığ işi demişken, bir önceki blog yazımda çok şık ve yapımı oldukça kolay tığ işi bebek elbiselerine yer verdim. Tığ ile örebileceğiniz parçalar ile kumaş birleşiminden oluşlan bebek elbiseleri için tıklayınız.

Sevgili hanımlar, sizler için tasarladığım farklı kendin yap projelerini YouTube kanalımda sizlerle paylaşıyorum. Kanalıma abone olarak birbirinden farklı DIY çalışmalarını takip edebilir, sizlerde kolaylıkla uygulayarak dekorasyonunuzda yenilik yaratabilirsiniz. Örgünün hep hayatınızda olması dileğiyle.

Örgüden Kitap Ayraçları

 

Örgüden Kitap Ayraçları

 

Örgüden Kitap Ayraçları

 

Örgüden Kitap Ayraçları

 

Örgüden Kitap Ayraçları

 

 

 

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.