Karakalem ve Kuru Boya Resim Çalışmaları

Karakalem ve Kuru Boya Resim Çalışmaları

.
Karakalem ve Kuru Boya Resim ÇalışmalarıKarakalem ve Kuru Boya Resim Çalışmaları

Bu blog yazımda kuru boya ve nesnelerin birleşimi ile ortaya çıkan harika çalışmaları paylaşıyorum.

Resim yapmak değince benim aklıma direkt kara kalem ve kuru boya çalışmaları gelmektedir. Rasim yapma fikrini çok severim, ama ne yazık ki benim öyle bir yeteceğim yok. Keşke benimde bir şeyler karalama yeteneğim olsaydı.

Kara kalem çalışmalarda insan kalemi eline aldı mı gerisi su gibi akar gider diye düşünüyorum. Çizer, çizer, çizer… Sanırım resim yapmak biraz da stres atıcı, rahatlatıcı.

Aslında resim yapmayı hiç denemedim. Belki de benimde bir şeyler çizme yeteceğim vardır. Resim kursuna giderek bunu biraz olsun ortaya çıkarmayı başarabilirim.

Peki çizilen bu resimleri nesneler ile birleştirme fikri size nasıl geliyor? Bu yazıyı yazmama sebep olan resimleri gördükten sonra, bana göre bu fikir harika.

Kuru kalem ile yapılan resimlerle yiyecekleri ve nesneleri birleştirme fikri kimden çıktıysa vallahi O kişiye bravo👌 Tek kelimeyle harika işler çıkmış. Bence müthiş bir hayal gücü. Bu şahane örnekleri birde sizler görün istedim.

Bu arada paylaşmış olduğum bu yazıyı beğendiyseniz, bunun gibi daha pek çok ilginç konunun videosu bulunan YouTube kanalıma abone olabilirsiniz.

Bir başka blog yazım olan, cam fanusta tasarlanan bitki örneklerinin de dikkatinizi çekeceğinizi düşünüyorum. İçlerinde benim de yapmış olduğum teraryum var. Teraryum nedir? Öğrenmek için tılayınız.

İşte, beğeneceğinizi düşündüğüm Karakalem ve Kuru Boya Resim Çalışmaları:

Karakalem ve Kuru Boya Resim Çalışmaları

 

Karakalem ve Kuru Boya Resim Çalışmaları

 

Karakalem ve Kuru Boya Resim Çalışmaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.