Takı Tasarlamanın Güzellikleri

.
TAKI TASARLAMANIN GÜZELLİKLERİ

Merhabalar, bir önceki örgü bölümümüzdeki üretmek üzerine paylaştığım duygular takı tasarımı için de geçerlidir. Takı tasarlamak da insana keyif veren, üretmesini sağlayan bir hobidir. Vakti bol olan ve bu vakti nasıl değerlendireceğini bilemeyen hanımlar, takı yapmaya başlayabilirsiniz. Bu hobiyi edinmenizi sağlayan boncuk dükkanları ya da takı kursları oldukça faydalıdır.
Böyle kurslara gidip güzel teknikler öğrenebilirsiniz. Ben daha önce takı kursuna gitmiştim. Şuanda da bulunduğum ilde bir boncuk dükkanı keşfettim ve oraya da gittim. Orada vakit geçirmek, sabırla dizdiğiniz boncukları, bittikten sonra “bunu ben yaptım” demek inanılmaz keyifli. Böyle dükkanlarda edindiğiniz teknik bilgilerin üzerine birde hayal gücünüzü eklediğinizde yavaş yavaş kendi tasarımlarınızı oluşturmaya başlıyorsunuz. Öğrenmeye ve üretmeye açık olalım. Üretmek insanın özgüvenini arttırır. Kendinizde bu özgüvenin oluştuğunu gördükçe üretmekten asla vazgeçemeyeceksiniz.

 

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.