Merhaba, ismim Suzan. Antalya’da yaşıyorum ve deneyimlerimi yazıya dökerek sizlerle paylaşmayı çok seviyorum. Kısaca kendimden biraz bahsetmek isterim. Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümü mezunuyum. Çocuk ve yaşlılarla ilgilenmeyi sevdiğim için bu bölümü okumayı seçtim. Fakat kendi işimi yapamıyorum. Bu nedenle de sosyal medya alanı ile uğraşmayı tercih ettim. Aşağıda, öncelikle hobi amaçlı başladığım sonrasında işe dönüştürdüğüm çalışma alanlarımı paylaşmak isterim.

Cosmetica firmasının bana gönderdiği seçilmiş ürünlerle ilgili tanıtım yazısı yazıp, hediye ürünler kazandım. Bu iş benim TuruncuKasa.com firması ile tanışmama sebep oldu. Bu firmada bir süre çalıştıktan sonra bebeğimin dünyaya gelmesi nedeni ile buradan ayrılarak evden freelance bazı firmaların işlerini takip etmeye devam ettim. Bakıcılık ve İnsan Kaynakları alanında hizmet veren bir firma ve beyaz eşya tamiri ile ilgilenen bir firma için yazılar yazdım. Devamında ise iç-dış mekan tadilatından, iç-dış cephe boyaya kadar her türlü işi ustalıkla yapan Dekorasyonantalya.com ile gezilecek şehirler ve uçak biletleri hakkında ön bilgi edinmeniz için oluşturulmuş Uçuracak.com sitesinde halen yazı yazmaktayım.

Bütün bu işlerin dışında boş bulduğum zaman diliminde;

Yapmış olduğum yemek, pasta, tatlı, içecek tariflerini, elişi projelerimi, dekorasyon fikirlerimi, anne-bebek deneyimlerimi, pratik kendin yap çalışmalarımı, hayata dair herhangi bir konuyu sizlerle paylaşmayı seviyorum.