Dekoratif Yapay Çiçekler

.
Dekoratif Yapay Çiçekler
 
Bir atasözü vardır. “Çiçek dalında güzeldir.” Bende bu sözden yola çıkarak çiçeklerin evlerimizdeki yerinden bahsetmek isterim. Bildiğimiz gibi canlı çiçekler belli bir müddet sonra canlılığını kaybedip, solmaktadır. Buna istinaden çiçeği dalında bırakmak daha doğrudur. Bence doğadaki çiçekleri kopararak evimizi süslemek yerine, canlısı kadar gerçekçi olan yapay çiçeklerle süslemek en güzelidir. Şimdiki çiçekler o kadar canlı görünüyorlar ki, gerçeğinin birebir aynısı gibidir.
Ev dekorasyonlarının vazgeçilmezlerinden olan yapay çiçekler, hemen hemen her kadının evinde, en az 1 tanede olsa bulunmaktadır. Biz hanımlar evimizin her odasını rengarenk çiçeklerle süslemeye bayılırız. Örneğin annemin banyoya bile çiçek koyduğunu bilirim.
Çiçekler görsel yönden içimizi aydınlatan, renklendiren, ruhumuza hitap eden en güzel aksesuarlardan birisidir. Bir dekorasyon mağazasına girdiğimizde direkt olarak çiçekler dikkatimizi çekmektedir. Şöyle bir hepsine dokunmak isteriz. Hepsinin birbirinden canlı renkleri çok hoşumuza gider. İçimizde oluşturduğu bu duygular nedeniyle yapay çiçekleri dekorasyonumuzda kullanmayı tercih etmekteyiz.
Artık çiçekçilerde satılanlardan çok daha farklısını, daha doğal görünümlülerini bulmak mümkündür. Bu tarz doğal, gerçekçi görünen çiçekleri her dekorasyon mağazasında bulabilirsiniz. Örneğin ben, evimde zevkle kullandığım çiçeklerimi, istediğim tarzda ve renkte English Home Mağazasından bulabildim. Özellikle salonumda kullanmayı tercih ediyorum. Dekorasyonuma çok güzel bir renk katmıştır. Ayrıca bu çiçekler, renklerinden dolayı evlerimizde bahar havasını hissettirmektedir. Paylaştığım resimlere baktıkça diğerlerinden de almak istiyorum.:)

Hiç bir zaman solmayacağı ve canlılığını kaybetmeyeceği için yapay çiçekleri dekorasyonunuzda  rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Sizler için düzenlediğim bir kaç modele şöyle bir bakalım. Fiyatları çok uygun olan bu harika ve canlı renkli çiçekleri English Home Mağazasından bulabilirsiniz. Ortancayı mı seviyorsunuz? Yoksa menekşeyi mi? Ya da gülleri mi? Dilediğiniz her tür çiçeği bulmak artık çok kolay. Her mevsim bahar havasını hissetmeniz dileğiyle…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.