Farklı ve Otantik Şifonyer Modelleri

.
Bugün sizlerle dekorasyonumuzun en önemli parçası olan ve her evde kullanılan şifonyerlerden bahsetmek istiyorum.

Şifonyer, çekmecelerine çamaşır konulan bir dolaptır. Bütün dağınıklığımızı toparladığı için özellikle yatak odalarımızın vazgeçilmez eşyası olan bu dolabın çeşitleri, farklı markalarda, her mobilya mağazasında bulunmaktadır.

Bence bu dolapları resimlerdeki gibi, kendi zevkimize göre bir mobilyacıya yaptırabiliriz. Geçtiğimiz günlerde kuzenimin evinde gördüğüm çok güzel bir şifoniyeri sizlerle paylaşmak istiyorum. Çok beğendiğim bu dolabı, kuzenim dekorasyon dergisinde görmüş ve sanayide yaptırmış. Kullandığı şifoniyer, resimde gördüklerinize benzeyen, bol çekmeceli, zevkine göre bir mobilya olmuştur. Neden dergide gördüğümüz bir modeli ya da çizim yeteneğimiz var ise kendi tasarımımızı bizlerde yaptırmayalım? Bunun için bu yazımda bana mantıklı gelen bu fikri ve sizlere yaptırmanız için örnek olması amacıyla bir kaç şifoniyer modelini paylaşmak istedim. O kadar güzel ve kullanışlı modeller ki içerisine her türlü malzemenizi koyup, istediğiniz odanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin; teyzem bu dolaplara benzeyen bir modeli konsal olarak kullanmaktadır. Sizcede salonda daha modern bir görüntü oluşturmaz mı?

Renklerinden ve ahşap olmasından dolayı otantik ve modern bir hava estiren bu çekmeceleri ben çok beğendim. Hatta bir modelini, hobi malzemelerimi koymak için bende yaptırmayı düşünüyorum:) Umarım paylaşmış olduğum bu mobilyaları sizlerde beğenirsiniz ve bu mobilyalar ile aklınızda güzel fikirler oluşturmuşumdur. SEVGİLERİMLE…

 

 

 

 

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.