Ampulden Yapılmış Dekorluk Aksesuarlar

.
Ampulün İçine Sığdırılmış Dünya…
Kimin aklına gelir ışığımızı yansıtan ampullerin içine minicik dünyaları sığdırmak? İnsanın hayal gücü geniş olunca sınır tanımayacağı alanları da bulmak zor olmuyor.
Bugün dekorasyonda yapılamayacak bir şey olmadığını, aklınıza gelebilecek her şeyi kullanışlı hale getirmenin mümkün olduğunu gösteren yeni bir fikri paylaşmak istiyorum. 

Bir ampulden şık bir obje. Ampulden nasıl dekorasyon eşyası olur diye düşünmeden edemiyor insan. Ama oluyormuş. Hatta öyle şık duruyor ki yapılmış güzellikleri görünce bana hak vereceksiniz. Yapımını da bir resim gayet güzel anlatmış. Oldukça kolay.

 

İnsanoğlu düşünmeye görsün. Hayalinizden geçen her şeyi hayata geçirebilirsiniz. Bence hayal gücü sınır ve engel tanımayan, hayata geçirince insana keyif veren en güzel şeylerden birisi.

Hobileriniz sayfamda yer alan “İçinizdeki yeteneği ortaya çıkarın” sloganı tam da bu durumu anlatan cümlelerden birisi. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlamaya ve içinizdeki yeteneği ortaya çıkarmaya devam edin. Sonuçlarının güzel olacağını göreceksiniz. KEYİFLİ DAKİKALAR GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE

 

 

 

 

 

 

 

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.