Çamaşır Deterjan Kutuları

.


Çamaşır Deterjan Kutuları

Evlerimizi renklendiren o kadar güzel aksesuarlar çıkıyor  ki, hızlarına inanın yetişemiyorum. Bu aksesuarlardan birini daha sizlerle paylaşmak istiyorum.

Teneke kutular benim en sevdiğim aksesuarlardır. Bütün çekmecelerim desen desen, boy boy kutularla doludur. Fazla eşyaları toparlamak için çok idealdir ve kullanmaktan çok memnunum. Bu kutular değişik desenleri sayesinde görsel yönden de sevimli durmaktadırlar. İlerleyen yazılarımda çekmecelerimde kullandığım teneke kutularımı da sizlerle paylaşacağım. Fakat bugün bahsetmek istediğim kutu, deterjan kutularıdır.

Deterjanlarımızı önceden plastik, kenarları fırfır ve dantellerle süslü kutularda muhafaza ederdik. Sizlerde hatırlıyorsunuzdur. Eminim halen daha bu şekilde kullanılıyordur. Fakat deterjanlarımızı koymaya yarayan bu kutularında artık orijinalleri ve daha güzelleri çıkmıştır. Özellikle çamaşır makinası deseninde olması bu kutulara fazlasıyla farklı bir hava katmaktadır. İlk önceleri bu kutuları piyasada bulmak zor iken, şimdi neredeyse bütün marketlerden, Tahtakale gibi mağazalardan bulmak mümkündür. Alışveriş merkezlerindeki bazı mağazalarda da mevcuttur. Benim kullandığım model ise sağ üstteki sarı kutudur. Bu kutuyu Tchibo mağazasından aldım.

Aşağıdaki resimlere bakarak bu kutuların ne kadar da şık ve kullanışlı durduklarını hep birlikte görelim. RENKLİ HAFTASONLARI.

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.