2016 Dekorasyon Trendi Sallanan Sandalye

.

Ev Dekorasyonunda Sallanan Koltuk Kullanımı

 

Sallanan sandalye… Hep hayalini kurduğum, “evlenince evimin dekorunda olmalı” dediğim harika koltuk. Sonunda aldım:) Çok mutluyum.

2016‘ya girdiğimiz şu günlerde internette moda olacak yenilikler baş sayfaları almaya başladı. Bu senenin moda renkleri, bu senenin çocuk isimleri, bu senenin giyimde modası, bu senenin trend saç rengi, bu senenin dekorasyon fikirleri vs.

Ben de senenin moda olan bir fikrini sizlerle paylaşmak istiyorum. Gözlemlediğim kadarıyla bence dekorasyonda bu senenin trendi sallanan sandalye. Evinde böyle bir koltuk kullananlar “hayatımızda vardı ki” diye düşünüyor olabilirler. Fakat bence bu sene daha da dikkat çekeceğini düşünüyorum.

Hemen hemen her gittiğim mobilya mağazalarında bulunmakta. Önceden bu kadar dikkatimi çekmiyordu. Hep almak istediğim fakat alamadığım koltuğumu neden sene sonunda aldım. Çünkü gerçekten moda:) 

Aklımda bulunan bu koltuğu nasıl almaya karar verdim peki? Şöyle; bir bebek mağazasında mobilya bakarken çok uçuk mavi sallanan koltuk gördüm ve aşık oldum diyebilirim. Hamilelik dönemimde ayaklarımı uzatıp dinlenebileceğimi düşündüğüm için fazla ertelemeden almak istedim.

İnanılmaz rahat bir koltuk. Gerçekten de şu hamilelik sürecimde çok yorulduğum zamanlarda ayaklarımı şöyle bir uzatıyorum bütün bel ve bacak ağrılarım gidiyor. Dekorasyon trendi olması dışında sağlık açısından özellikle de hamile iseniz mutlaka böyle bir eşya almanızı öneriyorum. Evinizde koyacağınız geniş bir alan varsa gerçekten alamaya değer bir eşya. Abajuru açıp elime de kitabımı aldığım zaman işte tam da hayalim.

Sevgili hanımlar hem görsel yönden şık duran, hem vücudunuzu dinlendirmeye yardımcı, hem de bu senenin dikkat çeken dekorasyon ürünü. Ben şahsım adına tavsiye ediyorum. Çok memnun kalacaksınız.

Dekorasyon adına yenilikler paylaşmaya devam edeceğim. Yeni yılın hepiniz için tüm güzellikleri beraberinde  getirmesini diliyorum. Sevgiyle ve sağlıkla kalın. MUTLU YILLAR…

 

You may also like

  1. MRc Co 8 yılönce
    Cevap

    Çok güzel bir paylaşım olmuş. konya dekorasyon olarak iyi çalışmalar dilerim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.