Yün ve Keçeden Yapılmış Farklı Tasarımlar

.
Hayal Gücünde Sınır Olmadığına Dair Harika Örnekler
 
Örgü örerken farklı bir şeyler tasarlamak tamamen insanın hayal gücüne kalmış bir olaydır. Bu düşüncemi sürekli yazılarımda belirtiyorum. Bugün ise bu konuya çok uygun olan farklı çalışmalar paylaşmak istedim. Bence bu tasarımlar bahsetmiş olduğum  hayal gücüne örnek olabilecek harika modellerdir.
Yün ipliği ve keçeyi kim bu şekilde kullanmayı akıl eder değil mi? Hemen bu soru aklınıza gelmiştir. Evet size katılıyorum. Böyle bir çalışma benim de aklıma gelmezdi. Yün ve keçe bir arada çok başarılı ve farklı kullanılmış. Bu çalışmalar ilk bakışta biraz itici gelebilir. Fakat oldukça başarılı bir hayal gücü ürünüdür. Bir sergi fotoğrafı olan, çok beğendiğim ve farklı bulduğum bu örgüleri sizlerinde görmesini istedim.
El işi yaparken sınırların ne kadar zorlanabileceğine dair harika bir örnek. Tekrar belirtmek isterim. Bizlerde aklımıza gelen her şeyi örgüde ya da herhangi bir hobi çalışmamızda uygulayabiliriz.
Bu örgüleri gördükten sonra aklıma gelen bir fikri paylaşmak isterim. Düşünsenize sağlık okullarında proje ya da tez ödevinin böyle bir çalışma ile sunulduğunu. Bence ortaya çok güzel bir sonuç çıkartır. Etrafınızda sağlıkçı olan bir yakınınız varsa bu düşünceyi önerebilirsiniz.
Biliyorsunuzki hayal gücünün sınırı yoktur. KOLAY GELSİN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.