Yün İplikler İçin Güzel Kaseler

.
Ben örgü örerken ipim dolaşmasın diye yumağın ucunu içinden çıkarmayı seviyorum. İplikler bu şekilde hiç birbirine dolaşmıyor. Sizlere de yumağınızı bu şekilde kullanmanızı tavsiye ederim.
Fakat öyle güzel bir fikir bulunmuş ki, bende bu güzel ve farklı fikri hemen sizinle paylaşmak istedim. Yumağınızın ucunu ortadan çıkarmayı sevmiyorsanız, ipinizde sürekli örerken koltukların altına giriyorsa bu çözüm tam da size göre. Seramikten yapılmış bu kaseler ile yumağınızı rahatlıkla, hızınız kesilmeden örebilirsiniz.
Bu seramikler sizin işinizi kolaylaştırdığı gibi hobi odanıza da renkli bir hava katacaktır. Ben bu kaseleri inanılmaz beğendim. Hatta sırf bunun için seramik kursuna gidip, nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum.:) Şöyle daha büyük kaseler olduğunu düşünsenize. Ohh! İpimiz artık hiç dolaşmayacak.
Gerçi ipliğimiz dolaşmasın diye çok daha pratik çözümler uygulamadık değil. Mesela ped şişelerin başını kesip yumağı içine oturtmak gibi.:)
Görsel yönden farklılık yaratmak istiyorsanız bu kaselerden sizlerde yaptırabilirsiniz.
Örgü örerken daha da keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle…
 

 

 

 

 

 

 

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.