English Home Kapı Önü Paspasları

.
Rengarenk Kapı Önü Paspasları
Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde dolaşırken English Home‘un vitrininde kapı önü paspasları dikkatimi çekti. Sokak kapımın iç kısmı için, tamda ihtiyacım olan, farklı, orijinal, istediğim gibi rengarenk paspasları bulabilmiştim sonunda. Mağazadaki  paspaslar o kadar güzel ki sizlerle paylaşmadan geçmek istemiyorum. Evime çok güzel bir renk ve hava kattığı için kullanmaktan çok memnunum. Bu paspaslar ince bir kumaştır ve tabanı kaydırmazdır. İnce olduğu için çok şık durmaktadır. Rahatlıkla, sadece sokak kapısında değil, her odanızın kapı önünde kullanabilirsiniz.
Bu paspasların daha fazla çeşitleri de mevcuttur. Bulunduğunuz ilin alışveriş merkezlerinde English Home Mağazasından 25 TL olan bu paspasları rahatlıkla temin edebilirsiniz. Benim kullandığım model en üstte paylaştığım kelebek desenli modeldir.
Bu paspasın dekorasyonuma çok yakıştığını düşünüyorum. Sizlerde dekorasyonunuzda farklılık istiyorsanız, herkeste bulunanın aynısı olmasın diyorsanız, bu paspasları sizlerinde temin edip, kullanmanızı tavsiye ederim. RENKLİ DEKORLAR…

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.