Çamaşır veya Yün Sepeti

.
Sevgili hanımlar, bugün evimin bir ihtiyacını almak için çarşıya çıktım. Evime çok yakın olan  bir yerde Madame Coco Mağazasının açıldığını gördüm ve açıldığı için çok sevindim. Bildiğiniz gibi genellikle dekorasyon için farklı aksesuarlar satan mağazalar alışveriş merkezlerinin içerisinde bulunmaktadır. Bence merkez bir yerde böyle bir mağazanın açılması çok iyi olmuş ve benim oldukça hoşuma gitti. Tabikide hemen mağazanın içerisine girdim. Mağazayı gezerken ihtiyacım olabilecek bir ürün  dikkatimi çekti. Bu ürün bir çamaşır sepetiydi. Fakat ben bunu örmekte olduğum el işlerimi koymak için kullanmayı düşündüm. Dünkü yazımda da bahsettiğim gibi, el işlerimiz için sepetler, küçük dolaplar fazla eşyalarımızı toparladığı için kullanışlı olmaktadır. Benim de böyle bir sepet eksiğim vardı. Çünkü yarım kalan işlerim poşetlerin içerisindeydi.
Bugün ise içime sinen bu sepeti Madame Coco Mağazasından aldım ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. Bu sepetlerin yuvarlak ve dikdörtgen çeşitleri olduğu gibi boy ve renk seçeneği de mevcuttur. En büyük ve orta boylarının ağızını kapatabilmek için üzerine bir astar parçası yapılmışken, küçük boylarının ağız kısımlarında bu parça bulunmamaktadır ve üzerleri açıktır. Ben resimde görmüş olduğunuz gri renk, yuvarlak olanını ve ağzı kapanabilecek olanı tercih ettim.
Ebatı 35*35 cm olan bu sepetin fiyatı indirimli olarak 13 lira 16 kuruştur. İçleri oldukça geniş olan bu sepetleri her türlü malzemenizi koymak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mesela, bebek kirli kıyafetlerini, çoraplarınızı, yünlerinizi, örgünüzü, havlularınızı, hatta fazla poşetlerinizi bile koyabilirsiniz. Hemen örgülerimi içerisine koydum ve sizlerle paylaşmak istedim. İnanılmaz kullanışlı bir sepetmiş. Sizinde temin edip almanızı öneririm. En alttaki resim de diğer renk seçeneğidir.

Bulunduğunuz ilde Madame Coco Mağazası var ise gezmenizi tavsiye ederim. 

 

 

 

 

 
 

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.