Yetişkinler İçin Boyama Kitabı-Mandala Nedir?

.
MANDALA BOYAMA
Şimdiye kadar zevkle yapmış olduğum hobilerim bana Hobileriniz.Com isimli blog sayfamı açmaya teşvik eden en önemli sebep oldu. Belki bu kadar hobi merakım olmasaydı, ilgi alanıma girmeseydi yaptıklarımı sizlerle paylaşamazdım.
Yazılarımda da yeri geldikçe belirtmeye çalışıyorum. Tekrar hatırlatmak isterim. Kendinize mutlaka bir hobi edinin. Örgü olur, kanaviçe, goblen işlemek olur, ahşap boyama, cam boyama, resim yapmak, dekorasyonla ilgilenmek olur. Aklınıza gelebilecek her türlü iş sizin hobiniz olabilir.
Bir şeylerle ilgilenmek sizi hem motive edecek. Hem de ufkunuzu genişletecektir. Ayrıca kendinize olan güveni birazda olsa arttırmaya yardımcı olacağını düşünüyorum.
Zamanınızı ayırıp sayfamı incelemenizi tavsiye ederim. Hobi edinme adına sizlere güzel fikirler vereceğini umuyorum.
Bu yazımda yeni bir fikri paylaşmak içindir. Bir kaç hafta önce kendime yeni bir hobi edindim.:) Büyüklerin yapabileceği harika boyama kitapları. Mandala Boyama-Yetişkinler İçin Boyama. 
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu boyama kitaplarını inceledim. Çok fazla çeşidi bulunan bu kitapların bana uygun bir hobi olup olmadığını düşündüm. Çünkü bu detayda çok önemli. Yapacağınız bir işi sevmeniz gerekir. 
Boya kalemlerinin renklerine baktım. Boyama kitabının içindeki desenleri dakikalarca inceledim ve hoşuma gitti. Boyamaktan zevk alacağım desenlerin olduğu bu kitabı almaya karar verdim.  
Belki çocukluğumuzda imkanlardan dolayı edinemediğimiz için bu hobi ile uğraşma fikri daha da hoşuma gitti.
Sevgili arkadaşlarım. Mandala boyama inanılmaz keyifli geldi bana. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle yatmadan önce biraz yapacağınız boyama işlemi ruhunuzu dinlendirmeye yetiyor. Rahat bir uyku uyumanıza da yardımcı. 

 

Bu kitapları kırtasiylerde, D&R mağazasında hatta Tahtakale mağazasında bile bulabilirsiniz.
Aldığım mandala kitabını ve farklı kitapları sizlere fikir olması açısından paylaşmak istiyorum. Bu kalemler kadar RENKLİ BİR YAŞAMINIZ OLMASI DİLEĞİYLE…

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.