Havludan Oyuncak Ayı Yapımı

Havludan Oyuncak Ayı Yapımı

.

Bir kendin yap projeli ile yeniden karşınızdayım. Bir adet havlu kullanarak yapmış olduğumuz bu çalışmayı yine arkadaşımla birlikte tasarladık. Eski ya da kullanılmayan eşyaları değerlendirmeyi gerçekten çok seviyorum. Bununla alakalı da pek çok çalışmalar yapmaktayım. Daha farklı projelerimi takip etmek için YouTube kanalıma abone olabilirisiniz.

Havludan oyuncak ayı yapımı için detaylara girmeden önce kendin yap projelerinin ne olduğundan bahsetmek istiyorum.

Dekorasyon modası, tıpkı giyim ve ayakkabı modası gibi sürekli değişmekte. Son zamanlarda dekorasyondaki moda, kendin yap çalışmalarından tasarlanan ürünleri kullanmak. Elinizde olan basit malzemeler kullanılarak yapılan bu çalışmalar müthiş bir el becerisi istemez. Her tasarladığınız eşya sonrasında elinizin yatkınlığını sizde keşfedeceksiniz.

Bu çalışmaları yapmaya başlamadan önce “ben yapamam” demeyin. Elinizde malzemeniz olduktan sonra, sizlerde onları geri dönüştürebilirsiniz.

Eşya veya aksesuar yenilemenin dışında, bunları yaşam alanlarınızda kullanmak size ekstra mutluluk verecektir.

Kendin yap projeleri, DIY olarak da bilinir. Bazı DIY çalışmalarınızı yaparken çocuklarınızın size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle birlikte hem kaliteli zaman geçirmiş olur hem de çocuğunuzun yeteceğini çıkarmasın yardımcı olursunuz.

Havludan Oyuncak Ayı Yapımı

Bu blog yazımda da çocuklarınızla birlikte yapabileceğiniz, yaparken de çok eğleneceğiniz güzel bir fikri sizlerle paylaşıyorum. Fikir basit görünebilir, bu çalışmayı yaptıktan sonra ortaya çıkan figürü ne olarak kullanacağınızı düşünebilirsiniz. Burada önemli olan kullanabileceğiniz eşya ortaya çıkarmaktansa, çocuğunuzla birlikte bir etkinliği paylaşmanızdır.

İnanılmaz keyifli ve oldukça kolay olan bu çalışma, çocuğunuzla yapabileceğiniz güzel bir aktivite.
Oyuncak ayı için gerekli olan malzemeler: 1 adet el havlusu, 4-5 tane küçük saç lastiği, papyon için fiyonklu toka ya da başka birşeyden yapabilirsiniz. Son olarak 2 adet düğme.
O zaman buyrun yapımına. Ayıyı, videoyu adım adım takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay gelsin.
Yine bir DIY çalışması olan polardan dikişsiz yastık yapımı için tıklayınız.

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.