Nur Yerlitaş Saç Bantları

.

2015 Yazının Modası Rengarenk Saç Bantları…

Birisi saç bandımı dedi? Evet evet rengarenk olan saç bantlarından bahsediyorsunuz. Senenin modası olan saç bantları… Bu yazı dizimde bu konuya değinmek isterim.

Sevgili hanımlar, bildiğiniz üzere bu sene çeşitli renklerde saç bantı furyası başladı. “İşte Benim Stilim” isimli Tv programında jüri olarak bulunan Nur Yerlitaş sayesinde saç bantı bağlamak bir stil haline geldi diyebiliriz. Evet önceden de bağlanıyordu. Fakat bu kadar ses getirmemişti. Bence bu bantların kullanımı daha da ses getirmeye devam edecek.

2015 yazında bu modanın hızla artacağını düşünüyorum. Bence saç bantlarının kıyafetinizle uyumlu olmasına gerek yok. İstediğiniz rengi herhangi bir kıyafetinizin üzerine takabilir, dilediğiniz gibi bağlayabilirsiniz. Başınıza taktığınız renkli kumaş parçaları kıyafetinizle uyumsuz olsa bile tarzınıza bir hava katmaktadır. Saçlarınız ister salık, ister toplu şekildeyken bantı takarak kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Özellikle plajda saçlarımız gözümüzün önüne gelip rahatsız etmesin diye daha çok kullanılmakta.

Benim en sevdiğim bağlama şekli de saçlarımı dağınık toplayıp, bantı o şekilde bağlamak. İnanılmaz modern duruyor.

Yaz ayına girdiğimiz bu aylarda bu güzel  bantları kullanarak saçlarımıza farklılık katmaya ne dersiniz? Haydi gelin, bu senenin modası olan, birbirinden renkli saç bantlarının modellerine ve nasıl bağlandığına bir göz atalım. 

 

 

 

 

 

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.