Nivea BB-Clean Güzelleştiren ve Bakım Yapan Temizleme Suyu

.

Yüz ve Göz Makyaj Temizliği      

Cosmetica Alışverişim;
Makyaj yapmak biz hanımlar için ne kadar önemliyse makyajımızı temizlemekte bir o kadar önemlidir. Cildimizi mümkün olduğu kadar temiz tutmalıyız. Çünkü makyaj kalıntıları gözeneklerimizi tıkayıp, cildimizin hava almasına engel olduğu için tenimiz için oldukça zararlıdır. 
Makyajı bakımlı görünmek için severek ve baya bir vaktimizi ayna karşısında geçirerek yaparız. Neden temizliğine de aynı özeni göster meyelim? Hem de daha kısa bir süre… Ben bu konuya titizlik göstersemde bazı gençlerimiz maalesef bu konuya özen göstermemektedir.
Benim için cilt bakımı ve temizliği oldukça önemli. Cildime uygun olan temizleme ürünlerini gönül rahatlığıyla ve severek kullanıyorum. Benim tercih ettiğim temizleme ürünleri genellikle sıvı olanlar ya da jel olanlardır. Çünkü bu şekilde daha güzel temizlendiğini hissediyorum. Mesela pamuğa döküp kullanılan sütleri de denedim. Memnun kalmadım. Yapış yapış hissi veriyor. Fakat jeli fındık kadar avucunuza döküp yıkadığınızda ya da temizleme suyunu makyaj temizleme pamuklarına döküp sildiğinizde durum ne kadar da farklı. 
Bugün Cosmetica mağazasından aldığım bir ürünü sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu üründe beni etkileyen en önemli özellik göz makyajını da temizlemesi… Çünkü benim için yüz ve gözümüz için kullanacağımız ürünün bir arada olması çok güzel bir detay. Bu nedenle hiç teredddüt etmeden aldım.

Nivea‘nın yeni çıkarmış olduğu BB-Clean Güzelleştiren ve Bakım Yapan Temizleme Suyu. 200 ml’lik olan bu ürünün diğer özellikleri ise cildi arındırması ve nemlendirmesidir. Ayrıca cildi makyaja hazırladığı gibi cilt kusurlarını azaltıcı etkiside bulunmaktadır. Dermatolojik olarak onaylanmış olan bu ürün Provitamin B5 içermektedir. Hassas ciltlerin kullanımına uygun olan bu ürün oldukça güzel özelliklere sahip.

Peki ürün cildimde nasıl bir etki yarattı? Bir seferlik makyaj temizliğinde bunu söylemek belki yanlış olabilir. Ama ilk izlenimimi paylaşmak isterim. İlk önce şunu belirteyim. Tek seferde gözümdeki farı ve rimeli çıkarttı. Allığımı da çok güzel temizledi. Bazı makyaj temizleme suları gibi ciltte yağlı his oluşturmamaktadır. Belkide siz o hissin ve kayganlığın oluşmasını seviyorsunuzdur. Bu ürün o kayganlığı yüzde bırakmamaktadır. Yani temizledikten sonra bazı ürünlerdeki gibi yapış yapış hissini vermemektedir. Ben bu üründen oldukça memnun kaldım. 
Peki sizler bu ürünü nasıl alacaksınız? Henüz piyasaya yeni çıkmış olan bu ürünü mağazalarda bulamazsanız Cosmetica‘nın internet sayfasından rahatlıkla ve güvenerek alabilirsiniz. Fiyatı şuanda   yeni çıkmasına özel olarak 19.60 tl yerine 13.90 tl’dir. Bu fiyata bu ürünü kaçırmayın derim. Çünkü gerçekten denemeye değer. Makyaj çekmecenizde bir adet Nivea BB-Clean Güzelleştiren ve Bakım Yapan Temizleme suyu bulunsun.


Cildime uygun olan, 5 etkili temizleme özelliğine sahip olan bu ürün ile tanıştığım için oldukça mutluyum. Teşekkürler Nivea…

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.