Le Petit Marseillais Duş Jeli Çeşitleri

.
Vanilyalı Duş Jeli İle Yaza Merhaba…
Yaz mevsimine girdiğimiz şu aylarda duş jelleri banyo dolaplarındaki yerlerini almaya başlar artık. Fresh, soft, yumuşak ve daha bir çok çeşitli kokular… Bende dün akşam Cosmetica mağazasına duş jeli almaya gittim. Bu sefer dolabımda farklı kokular olmasını istiyorum. Mağazayı gezerken harika bir stant dikkatimi çekti. Le Petit Marseillais markasının standı. Bir stant ve ürünleri bu kadar mı dikkat çekici olur! Aradığım farklı duş jelleri de tam orada duruyordu. Neredeyse ürünleri dış kapları yüzünden aldım diyebilirim. Her zaman ki gibi farklı ambalajlar biz hanımların dikkatini çekmeyi başardı.
Le Petit Marseillais Akdeniz doğasının cildinize dokunuşudur. Doğal ve harika kokuya sahip Fransa’nın en popüler vücut temizleme markası artık Türkiye‘de. Le Petit Marseillais 1986 yılında doğmuştur. Bu marka “Küçük Marsiyalı” anlamına gelmektedir. Marka o tarihlerden  Le Petit Marseillais olarak günümüze kadar gelmiştir. Ürünleri sadece duş jeli ile sınırlı kalmamış, sıvı sabunlar, katı sabun, vücut bakım ürüleri gibi ihtiyacımız olabilecek ürünleri de üretmiştir.
Bu ürünler paraben ve renklendirici içermemektedir. Duş jellerinin canlandırıcı kokuları cildi tazelemeye yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu jeller yoğun köpüğü ile cildi nemlendirmeye, beslemeye yardımcı olurken, cildi kurutmamaktadır. Le Petit Marseillais içeriğindeki aromaları gerçek özlerden almaktadır. 
Bu duş jellerinin lavanta, badem, şeftali, portakal çiçeği, gelincik, mandalina ve süt aromaları içeren çeşitleri bulunmaktadır. 
Bu arada yazımın başında bahsettiğim detaya tekrar değinmek isterim. Ambalajlarının oldukça dikkatimi çektiğinden bahsetmiştim ya, varmış bir nedeni. Çünkü bu ürünlerin ambalajları geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir. Duş jellerinin ambalajları %100 geri dönüşümlüdür. 
Peki ben duş jeli olarak hangi çeşidi tercih ettim? Hemen söylüyorum. Süt aromalı ve vanilya aromalısını almayı tercih ettim. Hemen de kullandım. Oldukça kalıcı bir kokuya sahip. Teninizde mis gibi vanilya aroması kokusunu hissediyorsunuz. Ben vanilya kokusuna bayılıyorum. İyiki bu aromalı duş jelini tercih etmişim. İlerleyen zamanlarda diğer çeşitlerini denediğimde deneyimlerimi sizlerle tekrar paylaşacağım. Bu arada bir detayı da belirtmek isterim. Bu ürünleri Cosmetica mağazasının 1 alana 1 bedava kampanyasından yararlanarak aldım. Aldığım ürün 250 ml ve sadece 7.90 tl. Hemde 2 tanesi. Sizce de uygun değil mi? Bu kampanya 30 Hazirana kadar devam etmekte. İnternet üzerinden bu ürünleri satın alabilirsiniz. 
Yazın hararetli sıcağında mis kokmaya ne dersiniz? Farklı duş jelleriyle farklılıklar yaratın…

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.