Ev Aksesuarı Olarak Kullanabileceğiniz Noel Baba Figürü

.
Noel Baba Yapımı…
Bu yazımda arkadaşımda gördüğüm ve çok beğendiğim el işçiliğiyle yapılmış, ince detaylarla süslenmiş olan çok güzel bir aksesuarı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bugün farklı bir hobi ile uğraşarak, farklı bir yeteneğinizin ortaya çıkmasını istiyorsanız, Noel Baba Figürünü model alarak, farklı tasarımlar yapabilirsiniz.
Öncelikle böyle güzel bir çalışmayı bizlerle paylaştığı için sevgili arkadaşımın Nuran’a teşekkür ediyorum. Sizlere Noel Baba aksesuarının yapımından kısaca bahsetmek istiyorum.
Aksesuarın yüzü seramik hamurundan yapılmış ve boyanarak şekillendirilmiştir. Vücudu bir telden oluşturulup, üzeri sünger ile kaplanmıştır. Kaplanan yerlere dikilen uygun kıyafetler ve küçük detayları ile Noel Baba figürü ortaya çıkmıştır. Dilerseniz bu aksesuara ek olarak tahtadan yapılmış kızak ve aynı şekilde noel baba yapımında kullanılan malzemelerden geyik figürleride yapılabilir.
Bu aksesuarı evinizin bir köşesinde kullanabileceğiniz gibi, sevdiğiniz bir arkadaşınıza da hediye edebilirsiniz. Keyifli ve mutlu dakikalar…
 
 

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.