Farklı Bebek Şekeri Örnekleri

.
DOĞUM, MEVLÜT, DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ İÇİN BEBEK ŞEKERİ MODELLERİ
Son yıllarda bebek doğumlarında, mevlütlerinde, doğum günlerinde, diş partilerinde birbirinden farklı bebek şekeri alıp ya da yaptırıp dağıtmak oldukça moda oldu. Bildiğiniz gibi bu şekerlerin bir çok modeli bulunmakta. Fakat çoğu kişi buzdolabı süsü olarak kullanılanı tercih etmekte.
Bu arada bebek şekeri yaptırmaktansa malzemeleri dilediğin gibi alıp kendin yapmakta çok moda oldu. Doğrusunu söylemek gerekirse kendiniz yaptığınız zaman çok da uyguna gelmekte.
Fakat yavaş yavaş klasikleşmiş modellerden herkesin sıkılmaya başladığını düşünüyorum. En azından ben sıkıldım. Bence herkes yeni arayışlar içine girdi. Standart olan süslerden sıkılmaya başladık diyebilirim.
Geçtiğimiz günlerde çok sevdiğim ablama bebek şekeri yapmak için bir toptancıya malzeme almaya gittik. İnanılmaz çeşidi bulunan mağazada gözlerim hemen farklı modeller aramaya başladı. Süsü ben yapacağım için klasik bir şey yapmak istemiyordum. 
Bu aralar iksir şişelerini süsleme fikri insanların hoşuna gitmeye başladı. Benimde aklımda iksir şişesini tasarlamak vardı. Arkadaşımda tasarlayacağım modeli beğendikten sonra şeker için bütün malzemeleri almaya karar verdik.
Bu yazımı sizlerle paylaşıyorum. Çünkü çok daha farklı bebek şekeri modelleri buldum. Sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum. Hem de bu modeller kendinizin yapabileceği kolaylıkta.
Kısacası bu yazım klasikleşmiş bebek şekeri modellerinden sıkılanlar için. Size fikir olarak kolaylık sağlayabileceksem ne mutlu bana. Umarım sizlere güzel fikirler vermişimdir.
  • Yazının ortalarında olan resimler kendi yaptığım şekerin modelleridir. Yazının altından başlayan ve en üstteki 10 adet resim ise sizlere fikir verebilecek güzel modellerdir.

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.