Bebek Patik Modelleri

.
Sevgili hanımlar, örgü örmek inanılmaz bir terapidir. Ben yün ve tuhafiye dükkanında çalışırken müşterilerimin çoğu örgü örmenin kendilerine çok iyi geldiğini ve terapi olduğunu söylüyorlardı. Bu düşünceye katılmamak mümkün değil. Çünkü örgü örerken hiçbir şey düşünmüyorsunuz. Sadece elinizdeki parçaya odaklanıp, onu muntazam olsun diye tamamlama çabasına giriyorsunuz. Bu da sizin yalnızca bir işe odaklanmanıza sebep oluyor. Ben örgü örerken tam anlamıyla bu duygular içerisinde oluyorum. Ya siz?
Bloğumda zaman zaman sizlerle değişik örgü modelleri paylaşıyorum. Bu yazımda da birbirinden güzel ve farklı bebek patikleri paylaşmak istedim. Hepsinin yapımları çok kolay ve pratiktir. Dilerseniz bu akşam bebekler için patikler örelim. Bence minyatür parçaları örmek daha eğlencelidir. Mesela benim annemde en çok patik örmekten keyif alıyor. Haydi patik örmeye:) KOLAY GELSİN

İlerleyen günlerde sizlerle daha farklı patikler paylaşacağım.

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.