Kanaviçeden Çiçek Modelleri

.
Bugün sizlerle çok keyifle işlediğim çiçek kanaviçe modellerimi paylaşmak istiyorum.


Tuva marka olan bu  kanaviçelerin içerisinde kasnağı, kumaşı, şeması, ipleri ve iğnesi bulunmaktadır. Bu kitlerin kodu sırasıyla; tk3009, tk3006 ve tk3011’dir. Bu kodlar ile modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu kanaviçeler, şemadaki kareleri sayarak ipliklerin kumaşa işlenmesiyle yapılmaktadır. İşlemesi bittikten sonra paketin içerisinden çıkan kasnağı çerçeve olarak kullanabilir ve duvara bu şekilde asabilirsiniz. Dilerseniz bu kasnağı kanaviçeyi işlerken kumaşınızı germek ve daha kolay işlemek amacıyla da kullanabilirsiniz. Ben kasnağını başka modelleri işlemek için ayırdım. İşlediğim bu çiçekleri çerçeveletmeyi tercih ettim. Evimde çok severek kullandığım kanaviçe serisidir.

Bu tarz küçük desenli kanaviçelerin çiçekleri ve yaprakları küçük olduğu için işlemesi kolaydır. Bu kitler sadece 3 tane değildir. Yaklaşık 10 tane çeşidi vardır. Bulunduğunuz ilin tuhafiye mağazasından ya da internetten sizinle paylaştığım kod ve marka ile temin edebilirsiniz. Ben bu kanaviçeleri işlemekten ve dekorasyonumda kullanmaktan çok mutluyum. Sizlere de tavsiye ederim. KOLAY GELSİN.

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.