Abiye Elbise Modelleri

KeiKei Abiye Elbise Modelleri Kadınların Gözdesi!

.

Abiye seçiminde ilk kural vücut hatlarınıza ve tarz olarak yaşınıza uygun bir elbise seçmektir. Ne kadar çekici ve özenli olursanız olun vücudunuza oturmayan veya yaşınızı temsil etmeyen renk tonları ve mekana uygun olmayan modeller, bir çuvaldan farklı değildir. Bir akşam etkinliğine, düğün, nişan veya organizasyona gideceğiniz zaman hangi modeli veya rengi tercih edeceğinizi bilmiyorsanız KeiKei abiye elbise modelleri kreasyonunda doğru elbiseleri bulabilirsiniz.

Vücut çizgileri her yaş için farklıdır. Bu nedenle her elbise modeli her yaşa ve her bedene uymaz. Kumaş farklılıkları, darlık veya bolluk, uzun ve kısa boy seçenekleri, dekolte detayı ve vücut tipine uygun seçimler abiyenizi daha şık gösterir. Eğer sadece yaşınıza uygun elbiselerle sınırlı kalmak istemiyorsanız vücut tipinizi de dikkate almalısınız. Vücut ölçüleri kendi içinde 4 gruba ayrılır. Bunlar; armut, elma, kum saati ve dikdörtgen. Yaş faktörünü akla plana atmak ve farklı modelleri her yaşta giymek için vücut tipinize göre seçim yapmaya başlayın.

Abiye Elbise Modelleri

Vücut Tipine Göre Zayıf Gösteren Abiye Elbise Modelleri

Armut tip vücudunuz varsa, en çarpıcı özelliğiniz ince bir bel ve geniş kalçalar olur. Bir gece elbisesi için bir model seçerken, belinizin ince kısmını öne çıkaran modelleri kullanmalısınız. Örneğin, geniş bir alt bel bölgesi için A tip olarak adlandırılan V yaka detaylı tasarımlar sizi en zayıf gösteren abiye elbise modelleri arasında olacak. Elma tipi vücuda sahip olan insanlar geniş bir göğse ve düz kalçaya sahiptir. Bu nedenle de belinize vurgu yapan elbiseler yerine göğüs ve bacak dekoltesine yer veren elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede sizi daha zayıf gösteren abiye elbise modelleri seçmiş olacaksınız.

Abiye Elbise ModelleriKum saati vücuda sahip kadınlar ise daha şanlı. Hangi yaşta olursanız olun her daim tarzınıza ve gideceğiniz mekana uygun abiyeler bulabilirsiniz. Geniş omuz, ince bel ve omuzla orantılı kalçalar sayesinde neredeyse her tür elbiseyi seçebilirsiniz. Özellikle balık model gece elbiseleri dikkatinizi çekebilir. Dikdörtgen vücut tipinde ise düz hatlar tekdüze olarak ilerler. Eğer dikdörtgen vücut çizginiz varsa, bel kısmına şekil vererek hem zayıf gösteren abiye elbise modelleri hem şık bir stile ulaşabilirsiniz. Bir kemer veya kuşak kullanarak da belinizde oyuntu yaratabilirsiniz.

Abiye Elbise Modelleri

KeiKei Uzun Abiye Elbiseler

2020’de gece kıyafetleri koleksiyonuna baktığımızda naturel tonlar ve uzun abiye elbiseler yine moda. Pembe ve krem ​​tonları sade ve zarif görünmek isteyen kadınların tercihi. Ayrıca her bedene uygun uzun abiye elbiseler 2020 koleksiyonu, birçok modele sahip olabilmenize imkan veriyor. İnce kol askısı detaylı, dar ve dantelli uzun abiye elbiseler en çok tercih edilen modellerden biri.

Omuzlarında püskül olan modeller de gösterişi sevenlerin ilk tercihi oluyor. Keikei abiye elbiseler ve fiyatları istediğiniz herhangi bir modele anında ulaşmanıza fırsat veriyor. Her kadının tarzına, vücut tipine ve yaşına uygun tasarımlara ev sahipliği yapan KeiKei ile siz de tanışın.

KeiKei abiye elbise modelleri incelemesi için linki ziyaret edin: https://www.keikei.co/abiye-elbiseler

You may also like

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.